Vyhľadávanie


Kontakt

Aut UP
Detva, Hriňová, Zvolen a okolie
0949 568 505

E-mail: info@autup.eu

O NÁS    

Vítame Vás na stránkach AutoUP. Naša spoločnosť Vám ponúka len tie najkvalitnejšie služby v danom odbore. Neváhajte a využite naše kvalitné služby, moderných metód. Náš profesionálny personál je Vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná skúsenosť.

  autoumyvaren banska bystrica autumyváreň Banská Bystrica

Nemusíte chodiť za nami - MY prídeme k VÁM! 

Stačí zavolať

autoumyvaren zvolen autumyváreň Zvolen

Naša mobilná autočistiareň Aut UP  sa zaoberá kompletným ručným umývaním a čistením motorových vozidiel spôsobom, ktorý určite ocení každý automobilový fajnšmeker.

 

Mobilná autočistiareň Aut UP vznikla začiatkom roku 2011 a pôsobí v  Detve jej okolí.
Neváhajte zavolajte a my prídeme tam, kde to vyhovuje Vám

 

Pravidelné udržiavanie automobilu ručným umytím a ošetrovaním zabráni tomu, aby na automobile vznikali drobné škrabance laku. V neposlednom rade ochráni farbu Vášho automobilu pred nebezpečným UV žiarením. Dôsledným ošetrovaním interiéru zachováte originalitu a neporušenosť aj po niekoľkých rokoch. Ručné umytie auta je najdokonalejší spôsob ako zabezpečiť jeho perfektnú čistotu. Stroj nikdy nedokáže umyť automobil tak dokonale ako človek. 

Naša autočistiareň nieje zameraná len na jednoduché umytie auta. Naše služby predstavujú komplexnú starostlivosť o automobil.

Zameriavame sa predovšetkým na čistenie interierov áut a to všetkých druhov. Detailné čistenie celého interiéru Vášho auta. Na tepovanie čalúnených častí používame 
E.V.A extrakt® metódu. Overený spôsob ako efektívne a šetrne vyčistiť interiér vášho auta

 

Viac info v nájdete TU